[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

قوانین حساب کاربری:(ورود تاسیسات ایرانیان)

(ورود تاسیسات ایرانیان)1:حفط و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری شما بعهده کاربر بوده و وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

2:حساب کاربری اشخاص بصورت انفرادی میباشد پس لطفا از دادن اطلاعات شخصی خود به دیگران بپرهیزید.

3:مشخصات وآدرس خود را جهت ارسال صحیح وجه کامل و دقیق وارد کنید.

4:وبسایت تاسیسات ایرانیان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده .و هیچ گونه کالا بدون مدارک قانونی ارسال نخواهد شد .

5:مکالمات میان کاربران آزاد میباشد و وبسایت هیچ گونه نظارتی بر متون خصوصی شما نخواهد داشت.لذا وب سایت تاسیسات ایرانیان در هرگونه خرید و فروش میان کاربران مسئولیتی ندارد.

قوانین بیشتر

مجوز ها:

ورود تاسیسات ایرانیان      

اینستاگرام وبسایت

معرفی وبسایت تاسیسات ایرانیان:

(ورود تاسیسات ایرانیان)وبسایت تاسیسات ایرانیان با مجوز صنف شوفاژکاران و گازرسانان وزارت صنعت و معدن از سال 1386 فعالیت خود را اغاز نموده. و با یاری خداوند طی سال های اخیر توانسته در ارائه خدمات و تامین کالا مخصوصا .در زمان کمبود کالا و مشکلات در تهیه انواع کالا های مورد نیاز مردم گام های مثبتی بردارد.شما میتوانید اطلاعات کامل مارا در برگه درباره ما مشاهده فرمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]خدمات وب سایت تاسیسات ایرانیان(ورود تاسیسات ایرانیان)

وب سایت تاسیسات ایرانیان با ترکیب یک تیم مهندسی از علم و تجربه تلاش دارد .تا با استفاده از تحقیقات جامع در ضمینه صنعت تاسیسات گام مهمی در راستای اجرای صحیح و استفاده از تجهیزات اصولی و استاندارد بردارد.لازم به ذکر است. که کلیه طراحی ها در این مجموعه با استفاده از متد هار روز و علمی دنیا بوده وتوسط کارشناسان با تجربه بومی سازی و قابل اجرا در اقلیم ایران زمین میباشد.هرگونه مشاوره و نیاز در انتخاب محصولات رایگان بوده و شما میتوانید. از طریق فرم تماس با ما یا تماس با تلفن شرکت از خدمات وپشتیبانی و مشاوره رایگان وبسایت تاسیسات ایرانیان  بهرهمند باشی.

 گزیده ای خدمات وبسایت تاسیسات ایرانیان

فروش محصولات استخر-سونا-جکوزی-پکیج رادیاتور-اتصالات-موتور خانه ساختمانی-موتورخانه صنعتی-انواع تصفیه ها-تهویه مطبوع خانگی. و عمومی وپمپاژ و آبرسانی میباشد.که هم در ضمینه فروش دستگاه ها و کلیه تجهیزات مورد نیاز و هم در زمینه نگهداری و تعمیرات ارائه خدمت مینماییم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)