قوانین حساب کاربری:(ورود تاسیسات ایرانیان)

(ورود تاسیسات ایرانیان)1:حفط و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری شما بعهده کاربر بوده و وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

2:حساب کاربری اشخاص بصورت انفرادی میباشد پس لطفا از دادن اطلاعات شخصی خود به دیگران بپرهیزید.

3:مشخصات وآدرس خود را جهت ارسال صحیح وجه کامل و دقیق وارد کنید.

4:وبسایت تاسیسات ایرانیان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده .و هیچ گونه کالا بدون مدارک قانونی ارسال نخواهد شد .

5:مکالمات میان کاربران آزاد میباشد و وبسایت هیچ گونه نظارتی بر متون خصوصی شما نخواهد داشت.لذا وب سایت تاسیسات ایرانیان در هرگونه خرید و فروش میان کاربران مسئولیتی ندارد.

قوانین بیشتر

مجوز ها:

ورود تاسیسات ایرانیان     

اینستاگرام وبسایت

معرفی وبسایت تاسیسات ایرانیان:

(ورود تاسیسات ایرانیان)وبسایت تاسیسات ایرانیان با مجوز صنف شوفاژکاران و گازرسانان وزارت صنعت و معدن از سال 1386 فعالیت خود را اغاز نموده. و با یاری خداوند طی سال های اخیر توانسته در ارائه خدمات و تامین کالا مخصوصا .در زمان کمبود کالا و مشکلات در تهیه انواع کالا های مورد نیاز مردم گام های مثبتی بردارد.شما میتوانید اطلاعات کامل مارا در برگه درباره ما مشاهده فرمایید.

خدمات وب سایت تاسیسات ایرانیان(ورود تاسیسات ایرانیان)

وب سایت تاسیسات ایرانیان با ترکیب یک تیم مهندسی از علم و تجربه تلاش دارد .تا با استفاده از تحقیقات جامع در ضمینه صنعت تاسیسات گام مهمی در راستای اجرای صحیح و استفاده از تجهیزات اصولی و استاندارد بردارد.لازم به ذکر است. که کلیه طراحی ها در این مجموعه با استفاده از متد هار روز و علمی دنیا بوده وتوسط کارشناسان با تجربه بومی سازی و قابل اجرا در اقلیم ایران زمین میباشد.هرگونه مشاوره و نیاز در انتخاب محصولات رایگان بوده و شما میتوانید. از طریق فرم تماس با ما یا تماس با تلفن شرکت از خدمات وپشتیبانی و مشاوره رایگان وبسایت تاسیسات ایرانیان  بهرهمند باشی.

 گزیده ای خدمات وبسایت تاسیسات ایرانیان

فروش محصولات استخر-سونا-جکوزی-پکیج رادیاتور-اتصالات-موتور خانه ساختمانی-موتورخانه صنعتی-انواع تصفیه ها-تهویه مطبوع خانگی. و عمومی وپمپاژ و آبرسانی میباشد.که هم در ضمینه فروش دستگاه ها و کلیه تجهیزات مورد نیاز و هم در زمینه نگهداری و تعمیرات ارائه خدمت مینماییم.

‫0/5 ‫(0 نظر)