عملیات نگهداری و تعمیرات

عملیات نگهداری و تعمیرات شامل رفع اشکالات و نواقص هر نوع وسیله مکانیکی یا الکتریکی مصدوم شده می‌باشد. نگهداری و تعمیرات همچنین .شامل انجام اقدامات زمان‌بندی شده جهت نگهداری دستگاه در وضعیت کار منظم یا نگهداری پیشگیرانه جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات می‌باشد.

نگهداری و تعمیرات ساختمان

عملیات نگهداری و تعمیرات ساختمان در ایران ناشناخته باقی مانده‌است .و بعد از فاز اجرا و تحویل به بهره‌بردار نهایی به ساختمانها تا زمان تخریب رسیدگی چندانی نمی‌شود.
در صورتی که این امر می‌تواند به بهبود عملکرد و افزایش طول عمر مفید ساختمان و افزایش سطح رضایت کاربران بینجامد.   با این حال در کشورهای توسعه یافته مشاهده می‌شود که با استفاده از فناوری‌های نوین همچون مدل سازی اطلاعات ساختمان  .
اسکن لیزری و…  .سعی در نگهداری و حفظ هر چه بیشتر ساختمان‌ها و افزایش طول عمر مفید آنها می‌شود.هرچیز عمر مفید خود را دارد ساختمان در حالت کلی ۲۰ سال عمر مفید دارد.
که باید بعد از ان بازسازی ساختمان صورت گیرد.بازسازی ساختمان را می توان به روش های مختلف و برای انواع گوناگون ساختمان ها اعم از مسکونی . اداری ، تجاری و غیره انجام داد. نگهداری و تعمیرات ساختمان بسیار حائز اهمیت است .و عدم توجه به آن می‌تواند هزینه های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

برخی خدمات تعمیر و نگهداری استخر :

 1. تعویض شن سیلیس تصفیه ، ارسال سنگ سیلیس فیلتر ، تهیه و تعویض سیلیس دانه بندی شده ریز و متوسط و درشت خارجی و ایرانی -اضافه کردن لایه کربن اکتیو بجای سیلیس ( فعال )، به فیلتر شنی استخر و جکوزی برای از بین بردن رنگ و بوی نامطبوع آب.
 2. نصب مینی چیلر برای حوضچه آب سرد.
 3. عایق کاری موتورخانه ها با بهترین کیفیت مصالح و اجراء.
 4. تعمیر کلیه پمپ های تصفیه و جت پمپ های استخر.
 5. نصب سختیگیر و شارژ واحیای آن.
 6. نصب دستگاه اتوماتیک تنظیم کلر و pH.
 7. راه اندازی ونصب انواع چیلر تراکمی و جذبی .
 8. راه اندازی و اجرای انواع بویلر آب گرم آب داغ و بخار .
 9. نصب و راه اندازی سونا خشک با مشعل و المنت حرارتی.
 10. نصب انواع steam boiler برای سونا بخار .
 11. اتوماسیون سیستم تزریق کلر با قابلیت مانیتور و کنترل از راه دور.
 12. آب بندی تانک استخر و جکوزی با مواد درجه یک رزینی.
 13.  نصب سختی گیر و تعویض رزین و سیلیس.
نگه داری و تعمیرات استخر

در صورت نیاز به تعمیرات و یا قرارداد نگهداری از طریق صفحه تماس با ما یا شماره تلفن های وب سایت با در ارتباط باشید.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)