[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_hoverbox primary_title=”فروشگاه تاسیسات ایرانیان” hover_title=”فروشگاه تاسیسات ایرانیان” css_animation=”flipInX”]فروشگاه تاسیسات ایرانیان عرضه کننده محصولات تاسیساتی با نرخ دولتی و بدون واسطه.[/vc_hoverbox][vc_column_text text_larger=”no”]

 تاسیسات ایرانیان

وبسایت تخصصی و فروشگاه تاسیسات ایرانیان با ترکیب یک تیم مهندسی از علم و تجربه تلاش دارد. تا با استفاده از تحقیقات جامع در ضمینه صنعت تاسیسات گام مهمی در راستای اجرای صحیح و استفاده از تجهیزات اصولی و استاندارد بردارد.لازم به ذکر است که کلیه طراحی ها در این مجموعه با استفاده از متد هار روز و علمی دنیا بوده وتوسط کارشناسان با تجربه بومی سازی و قابل اجرا در اقلیم ایران زمین میباشد.هرگونه مشاوره و نیاز در انتخاب محصولات رایگان بوده و شما میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا تماس با تلفن شرکت از خدمات وپشتیبانی و مشاوره رایگان  تاسیسات ایرانیان  بهرهمند باشی.

 گزیده ای خدمات فروشگاه تاسیسات ایرانیان

استخر-سونا-جکوزی-پکیج رادیاتور-اتصالات-موتور خانه ساختمانی-موتورخانه صنعتی-انواع تصفیه ها-تهویه مطبوع خانگی و عمومی وپمپاژ و آبرسانی میباشد.

تاسیسات ایرانیان

تاسیسات ایرانیان از سال 87 در ابتدا به صورت فروشگاهی وعرضه محلی محصولات فعالیت خود را اغاز نمود. اما با توجه به توسعه شهری و فواصل منطقه ای کشور ایران و کلان شهرا های ان. بر ان شدسم تا عرضه محصولات خود را به صورت وب فروشگاهی وتحویل آسان درب منزل اغاز نماییم. تا خدمتی کامل در خصوص خرید تجهیزات تاسیساتی بدون نیاز به حضور در فروشگاه تاسیسات ایرانیان داشته باشیم.امید است بتوانیم این خدمت را به هموطنان عزیز توسعه بدهیم.همچنین امید است تا با ارائه خدمات حضوری و انلاین بتوانیم در عرصه خدمات پس از فروش و تعمیرات نگداری از تجهیزات و سرمایه هموطنان عزیز گامی مهم برداریم.

ما در صفحه ارتباط با ما اماده شنیدن هرگونه انتقاد و پیشنهادات شما هستیم

اینستاگرام ما

وبلاگ تخصصی

فروشگاه تاسیسات ایرانیان [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)